Serwis komputerowy

Masz problem ze swoim laptopem? Twój komputer odmówił posłuszeństwa? Zapraszamy do naszego serwisu.

Cechą, która charakteryzuje nasz serwis jest profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta, konkurencyjne ceny napraw, solidność i gwarancja na wykonane usługi, szybkość i wysoka skuteczność napraw, a także (również jeśli rezygnują Państwo z naprawy): BEZPŁATNA DIAGNOZA SPRZĘTU !!!

Nie możesz pozwolić sobie na oddanie sprzętu do naprawy i czekanie tydzień na diagnozę? Dobrze trafiłeś! W naszym serwisie twój czas jest dla nas cenny. Rozumiemy, że sprzęt który powierzyłeś nam do naprawy jest dla Ciebie rzeczą niezbędną do pracy. W naszym serwisie ARKOM diagnoza jest wykonywana maksymalnie w ciągu 1 dna od oddania sprzętu do serwisu. 95% usterek udaje się zdiagnozować tego samego dnia. Wybierając nasze usługi możesz być pewny, że trafnie i szybko wykryjemy usterkę twojego sprzętu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy wiedzę, która pozwoli nam sprostać nawet najcięższym problemom, z którymi inni sobie nie poradzili. Posiadamy także duże zaplecze magazynowe – większość części mamy na miejscu. Brak konieczności ich sprowadzania sprawia, że sprzęt szybko wraca do swojego właściciela. Zbita matryca? Zalany colą laptop? Laptop uruchamia się bez obrazu? Praca laptopa jest wolna? Utraciłeś dane? Uszkodził się twardy dysk? Brak podświetlenia na ekranie? Połamane zawiasy i obudowa? Sprzęt się przegrzewa? Laptop jest zawirusowany? Wszystkie te i inne problemy można szybko i trwale wyeliminować. Nie trzeba od razu kupować nowego laptopa.